Silver Elite

Hráč: Vanilla 

Zalleria Jacos • Žena • 21 let 
♡ Partner: Oliver Samos


Rodina:

» Matka - Kim Tyros

» Otec - Hanze Jacos

» Mladší bratr - Nicolas Jacos

» Starší sestra - Samantha Iskär Jacos (mrtvá)

» Dcera - Inara Samos


Povaha:

Hned na začátek si musíme říci, že je Zalleria natolik zamilovaná a pyšná do svého rodu, že u ní nenajdete byť jen jednu věc, co by nebyla žlutá nebo zlatá. Všechny její věci jsou v rodových barvách, její pokoje musí být všechny v žluté a zlaté, a pokud tak není, je schopná místnost zdemolovat a donutit rudé, aby to udělali podle jejích požadavků. Miluje šperky, zvláště ty drahé a nejkrásnější, zlaté prsteny a náhrdelníky jí už jako malou v dětství omrzeli a poslední dobou já velkou zálibu v diamantech a dalších úchvatných kamenech, které se jako šperky třpytí. 

Zalleria se o muže nikdy moc nestarala, vedla pár tajných románků, které před svými rodiči skrývala, ale nikdy to nevedlo k něčemu vážnějšímu. Od smrti své sestry se spíše soustředí na rod Carrosů, a i přes námitky svých rodičů tvrdí, že by rod měli vyhnat za smrt jejich příbuzné. Co se týče jí a rudých, záleží to na její náladě. Zalleria je hodně náladová a její nálady se střídají z minuty na minutu, proto je hodně pravděpodobné, že se na rudé bude usmívat a vzápětí jim bude chtít odřezat hlavy.

Její rodiče vždy dbali na výchovu, a ona se tak ve společnosti prezentuje jako správně vychovaná lady z rodu Jacosů. Na veřejnosti je to usměvavá dívka, zdvořilá a korektní, ale jakmile je s někým v soukromí a dotyčného už nějaký ten pátek zná, výchova je rázem odložená stranou a Zalleria se nebojí ukázat svou pravou tvář. Má hodně proříznutou pusu, v kombinaci s její upřímností je to smrtelná rána, taktéž dokáže skvěle pracovat se slovy, pokud tedy něco chce, svou schopnost ani používat nemusí, jednoduše si to vykecá.