V registraci máte na výběr, zda budete hrát za prostého Rudého, nebo Stříbrného pána.

Předtím, než se vrhnete rovnou na samotnou registraci, byste si měli přečíst všechny potřebné reálie, klidně si i několikrát pročíst svou vybranou "rasu", čím více toho budete vědět o své "rase" a všem potřebném, tím lepší bude vaše registrace, vyhnete se tak zbytečným chybám.

Nad svou postavou se důkladně zamyslete, zkuste se do ní vžít, představte si jí ve hře, rozepište vše, co bude třeba, při registracích nejčastěji platí 'čím delší, tím lepší'.

Vyvarujte se při psaní jakýmkoliv nespisovným slovům (být = bejt, takový = takovej, a podobně).

Do registrace nepatří žádní smajlíci a nic jim podobné, administrátor vám onoho smajlíka z povahy stejně při tvorbě postavy vymaže.

Povahu a další informace si před odesláním po sobě několikrát zkontrolujte, povahu si přečtěte, zda tam nemáte nějaké zbytečné hrubky a další.

Pokud vám je registrace poslána na opravu, nevěšte hlavu. Máte celkově tři pokusy na opravu.Z důvodu několika hráčů, kteří nezvládají hrát za stříbrného (nebo se nedrží jejich stanovených kritérií), administrátoři zavádí nové opatření k jejich registraci. Musíte projít menším testem administrátorů, kteří se poté rozhodnou, zda jste schopni stříbrného uhrát či nikoliv.

Děkujeme za pochopení. A-Team


Hra inspirovaná knižní sérií Rudá královna od Victorie Aveyardové.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky