Bez pravidel nemůže žádná RP hra fungovat.


1. Je zakázáno jakkoliv ovlivňovat postavu druhého hráče (výjimkou jsou postavy se schopnostmi k tomu určenými, vše ale záleží na domluvě mezi hráči).

2. Ve hře můžete být pouze na jednom místě. Tudíž za jednu postavu vedete jednu hru.

3. Nestrpíme tu až příliš dokonalé postavy. Ano, Stříbrní jsou pro Rudé doslova dokonalí, ale sami mají své chyby.

4. Vy nejste vaše postava, pokud tedy máte špatný den, vaše postava ho nemusí mít také.

5. Multi-účty u nás nejsou vítáni, máte možnost mít více postav, proč se tedy vydávat za někoho jiného?

6. Postavy z filmů zde nedovolujeme. Můžete si vzít jejich podobu, ale takovou Daenerys jako Animo s draky tu vidět nechceme.

7. Vulgaritu v omezené míře sneseme, ale nemusíte tu mluvit jako dlaždič (platí jak pro chat, tak pro hru).

8. Nebudeme vás vyhánět za špatný pravopis, ale alespoň snahu si ho zlepšit mít musíte.

9. Nechceme po vás, abyste nám ve hře vypisovali posty na A4, ale zase ne jednořádkové. Chceme, aby si zde každý zahrál a na posty se dalo odpovídat, minimální délka postů jsou tedy 3 řádky (na mobilu řádků 7).

10. Hádky na chatu tolerovány nebudou, pokud se s nějakým hráčem nepohodnete, neznamená to, že se hned musíte hádat jako děti na pískovišti. Při takovýchto situacích často zasahuje administrátor a uděluje postih oběma stranám.

11. Chat a herní místnost jsou zcela odlišné věci, z herních místností si tedy nedělejte druhý chat, zprávy vám akorát tak budou mazány, a když potřebujete něco sdělit jinému hráči, použijte k tomu určenou místnost nebo soukromou zprávu (pro některé neznalce = i discord má tuto funkci).

12. Nevstupujte do hry někomu jinému, jestliže nejste s hráči předem domluvení. Nikomu není příjemné, když má rozehranou plánovanou hru, a někdo jiný mu tam vleze.

13. Pokud něčemu nerozumíte nebo si nejste jistí, kontaktujte administrátora (Lindrael, Shadow) ten vám rád na váš dotaz odpoví. Za otázku administrátor hlavu nekouše.

14. Snažte se dodržovat pravidla, ani administrátoři nemají nekonečnou trpělivost. Na porušení pravidla/del budete upozorněni maximálně 3x, poté vás stihne postih, a pokud ani po něm nebudete respektovat co je výše psáno, nebude jiné východisko než se s vámi rozloučit.

15. Postav může mít každý tolik, kolik uhraje. Ovšem berte na vědomí, že pokud budete mít postav sedm, a z toho nebudete dlouhou dobu hrát za tři, smažou se vám.

Hra inspirovaná knižní sérií Rudá královna od Victorie Aveyardové.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!