Red

Hráč: Lucy

Xavier Mynx Eclaire • Muž • 25 let
Cestovatel, mechanik, technik, pyrotechnik, informátor - nemá stálou práci.


Rodina: 

» Nemá.


Povaha: 

Xavier je typ člověka kterému je všechno naprosto volný. Nedá se však plně přirovnat k introvertnímu jedinci, to vůbec ne. Spíš se baví lidskou hloupostí a navitou. Je hodně sarkastický, ale není zlý. Právě naopak, pokud se mu někdo zalíbí a že to vždycky čistě náhodný jedinec, dokáže být hodně nápomocný a milý. Nerad se ale zdržuje dlouho na jednom místě. Nesnáší stereotypní život, je až příliš zvídaví. Což je jeho velkou slabinou, dalo by se to přirovnat pro jeho maličkost k tomu kameni úrazu. Hold je to typ který se vždy objeví ve špatný čas na špatném místě a kdyby na světě existoval jeden jediný pták, tak dozajista posere jeho. Sám neví čím to je, jestli přitahuje takovéto situace, ale zvykl si. Proto by se dalo říci že už ho nic nerozhodí, ani nepřekvapí. Na první pohled se zdá jako velice vyrovnaný jedinec, ale když ho poznáte blíž, zjistíte že to je magor kterému chybí společenské cítění. Kolikrát si nevidí do pusy, je hodně upřímný a rázný a taky se chvilkama zdá hloupí, to je však čistě jeho dětinskou stránkou, kterou občas projeví. Opět...ve špatný čas, vůči špatným lidem. Mnohokrát byl před prahem smrti, to co ho ale zachránilo byla vynalézavost a hlavně zapálení mozkových buněk. Zdání opravdu klame, ale dal by se považovat za jednoho z nejinteligentnějších jedinců ve svém oboru. Vynalézá a renovuje, to je jeho prioritou. Zkoumá a informuje, to je sekundární a zábava je až na třetím místě.

Od malička žil sám, jako sirotek takže se musel naučit přežívat na ulici. Nebydlel nikdy v žádném z domů, běhal zkrátka našel nejbližší lesní chatrč do které si zalezl a přespával. Jedl zejména ovoce ze stromů, postupem času začal i lovit lesní zvěř, jejich kůži a maso následně prodával veřejně v rudé vesnici a proto si vydělal alespoň na teplé oblečení a nějaké případné dodatky. Tato samostatnost ho donutila umět si vystačit sám, postarat se a co především, vypořádat se s problémy ze stran stříbrných. Jednu dobu totiž posluhoval i pár jedincům z jejich řad, nebylo to ale nikdy nic závazného. Sice byl problém když následně informace nedodával, ale on stihl zavčas utéct. Prošel už většinu míst na této zemi, včetně části jezerníků, kde si však vysloužil dlouhou jízvu na zádech, která mu sahá od levého boku po horní pravé rameno. Tehdy téměř umřel, kdyby nebylo jednoho z jeho přátel který ho na cestách doprovázel. Nebyl to nikdo jemu příliš blízký, vždy si v nějakém kraji našel informátora, který se následně tahal za Xavem jako psí ocásek. Nevadilo mu to, ne že by odmítal společnost, neměl jí zrovna v lásce ale také uvítal možnost občas prohodit pár slov.

Cca 7 let prožil na frontě, nebylo to kvůli odvodu stříbrných, Xavier tam tehdy šel dobrovolně aniž by o něm někdo měl nějaké informace. Vypomáhal rudým a stříbrným na frontách, kde opravoval jejich zbraně a zároveň je i vylepšoval. Jednou vymyslel i nové technologie, ty však byly natolik destruktivní že ničili jednotky vlastních řad, proto je přestal vyrábět. Udělal tam ale docela pokrok a co víc, právě na tomto bojovém poli se naučil bojovat. Podmínky nebyly o moc odlišné než ty ve kterých vyrůstal a proto mu to vůbec nevadilo. Byl tam jak ryba ve vodě. Avšak, sedm let pro něj byla až příliš dlouhá doba. Jemu jde čistě o zkušenosti. Chce se naučit od každého něco. Od bojů po intriky, přes kartografii k biologii, celkově i technické a stavební záležitosti. Jak bylo ale řečeno, tento jeho chtíč po vzdělání mu zadělává na velké problémy. Snaží se ve společnosti příliš nevyčnívat a neúčastnit se moc velkých akcí aby na sebe neupoutával tolik pozornosti. Jeho vědomosti ze světa jsou poměrně vzácné ale co víc, u něj nikdy nemůžete vědět jestli mluví pravdu či lže. Svým stylem života si musel udělat nějaké negativní vlastnosti. Lže jen v případě kdy mu teče do bot, je ale opravdu přesvědčivý. Co se týká ženské společnosti, pár povyražení už zažil, ne že ne. Je to taky muž, ale vždy to bylo jenom na nějaké období. On není zrovna typ který by se někde usadil, pokud už to vyloženě nehoří závažným důvodem. Miluje cestování a poznávání nových věcí, stejně jako jejich vývoj a tvorba. Tomu se zasvětil už od malička a hodlá toho plně využít i v budoucnosti, pokud někdo jeho kvalit ocení.