Silver Elite
Of The Lakelands

Hráč: Izzy

Urania Merin • Žena • 27 let 


Rodina:

» Otec - Maurius Merin (zavražděn)

» Matka - Ziame Sielle

» Strýc - Taron Merin

» Sestra - Justice Merin (dvojče)

» Bratři - Walter Merin, Siarl Merin


Povaha:

Narodila se jako první z dvojčat, její sestra přišla na svět asi dvě minutky po ní. To jak rostla bylo pro ni fajn, se svojí sestrou, si vždy rozuměla. Když byly malé tak si často hráli a byly spolu venku. Však i se svým bratrem Walterem si rozuměli, však to se nedalo říct o Siarlovi. Už jako větší se jí zdálo že na ně bratr žárlí a také to tak bylo. Už ještě když byl otec naživu, tak ji rozkazoval a nutil je dělat věci co by měli dělat spíše sluzžky, než ony. Však když otec umřel, bylo to mnohem horší. Walter byl poslán na frontu a ona se svojí sestrou se stali opravdu služkami svého bratra se báli, proto dělali všechno co jim řekl. Přeci jen věděli jak je chladný a zlý. Nechtěli s ním mít nějaké problémy. Když po nich bratr nic nechtěl, tak utíkali pryč, chodili do lesů, ke koním atd. Její sestra byla vždy dost tichá, ale za to byla velmi chytrá. Však Urania byla vždy průběh a, ale díky jejímu bratrovi měla nízké sebevědomí.

Trvalo to delší dobu než se v jejich životě objevil strýc. Bratra vyhnal na frontu a on se ujal vlády. Všechno bylo super. Ona i její sestra, konečně byly v klidu. Obě dělali to co je baví a Uriana se konečně vzchopila a začala trénovat.

Její sestra i potom všem zůstala dost tichá, však ustala po boku svého strýce. Kdy mu pomáhala.

Sama se snažila zdokonalovat ve všem co se dalo, takže začala být silnou a sebe jistou. Po dvouch letech se Siarl, i když byl zpátky ony dvě byly vedené strýcem. Snažili se bratrovi vyhýbat. Hlavně ji dost děsilo to že měl jen jedno oko, i když to se dalo vždy nějak využít.

Urania se chtěla pomstít svému bratrovi za to co dělal ji a její sestře. Proto se snažila co nejvíce zdokonalovat a pomstít se mu.

A co říct o Uranii. Většinou to je velmi usměvavá holka, která ví co chce. I když ji před pár lety její bratr srazil sebevědomí, konečně ho dostala zpátky. To že zvládá být jako dáma, ale i bojovník ji baví velmi. Snaží se být nápomocná, hodná, ale ne vždy tomu tak je a ne vždy ji to vyjde. Občas zvládne být i chladná a jde si zatím co chce.