Silver Elite

Hráč: Nell

Tyler Gliacon • Muž • 21 let


Rodina:

» Otec - Marcelo Gliacon

» Matka - Karis Macanthos

» Starší sourozenci - Simon Gliacon (mrtvý), Mason Gliacon, Valerie Gliacon, Cale Gliacon (mrtvý)

» Bratranci a sestřenice - Lucian Gliacon (mrtvý), Madea Gliacon, Melody Gliacon (mrtvá), Alec Gliacon, Arkanta Gliacon

» Synovec - Jenson Gliacon


Povaha:

Již od malička nebyl ten co dostává první a poslední lásku od svých rodičů. O všechno musel prosit. Byl ten kdo seděl koutku a nikdo si ho nevšímal, jeho smích nebo smutek si nikdo nevšiml. Nějakou dobu si otec myslel, že je to jenom sluha a jak se stříbrná šlechta chová rudým? Není to procházka růžovým sadem a proto sám prožíval, když stráže ho bičovali za lež, kterou říkal.

Z rodiny Gliaconu je nejmladší a možná proto je méně důležitý lordem, ale svoje postavení se dokázal vybudovat svoji silou a dokázat, že patří mezi vyšší kastou. Dnešní době patří mezi nejsilnější zmrazovače, kterou jsou v Nortě a mezi svými sourozenci je ten silnější. Svoje schopnosti umí dobře ovládat jak pro okrasu nebo jako smrtelná zbraň.

Hodně si říká o Gliaconu, že mají zmrzlé srdce a necítí žádné emoce, pravda není daleko od pravdy nebo jeho srdce zmrzlé jako kus ledu. Proto jeho chování je tak chladné, ale pod tlustým ledem je to velký člověk, který rád pomáhá lidem, ale tohle strana je pořádně schovaná, takže každý ho vidí jako lorda, který ovládá led.

Má několik sourozenců a možná bych začala nejstarším bratrem Simon, který měl vzít žezlo po otcovi, jak se očekávalo, při první frontě okamžitě zemřel. Další jeho bratr se jmenuje Mason od Simona byl vždy druhý a proto nesnášel svého bratra Simona, ale po smrti Simona získal důvěru od svého otce, v kterém vidí silného muže, ale pravda je někde jinde Mason celou dobu držel svojí velké tajemství, že je homosexuál a kdo to věděl byl právě Tyler.

Další sourozenec byla jeho sestra a možná nejoblíbenější sourozenec ze všech a její jméno je Valerie a poslední bratr je Cale, který ze všech byl ten nejkrásnější muž a nebylo divné, že jsi našel ženu, která mu porodila syna Jensona, ale nebyl to nejsilnější bojovník a proto, když byla válka na Cancordu, tak zemřel.

Co týče jeho sexuální stránky, tak je mezi heterosexuálem a homosexuálem, ale do postele si vždy bere jenom ženy. Když je rád ve společnosti můžu jejich konverzace občas spadne do randění, tak vždy v posteli s končí ženou a možná si říká proč ho muži tak přitahují.

Už od malého věku, když byl stín a seděl jenom v koutku se, tak se mu zalíbil jedna věc a to je knížka, který je pro něho ten nejlepší přítel, který vždy bude u něho.