Silver Elite

Hráč: Rice

Thalia Jacos • Žena • 22 let 


Rodina:

» Matka - Laurel Iral

» Otec - Howard Jacos (mrtvý)

» Bratr - Thomas Jacos

» Sestřenice, bratranec - Zalleria, Nicolas


Povaha:

Drobná dívka se silnou aurou autority a sebevědomí, z jejíž pohledu je jasné, že byste si s ní neměli zahrávat.

Thalia je introvertka - když je ve společnosti mnoha lidí, hlavně těch, o kterých se vůbec nezajímá, vyčerpává jí to. Preferuje samotu nebo společnost pár blízkých přátel, ale nemá problémy se chovat se jako extrovert, pokud to okolnosti vyžadují. Na veřejnosti se tváří jako další typická stříbrná šlechtična, s vrozeným smyslem pro humor, obzvlášť pro sarkasmus a černý humor. Ke všemu musí mít nějakou sarkastickou poznámku, a to i v závažných a vypjatých situacích, i když se o to ne vždy snaží a většinou ji ujede jen pusa. U žen je dost oblíbená, jelikož lichotkami neplýtvá, a říká přesně to, co chtějí slyšet.

I když její slova většinu času přetékají sarkasmem, zpravidla se chová ke stříbrným a rudým tak, jak se oni chovají k ní. Nikoho nesoudí podle jeho vzhledu či reputaci, nýbrž si na ně vytvoří vlastní názor až po tom, co onoho člověka pozná. K rudým má neutrální vztah - nelituje jim, ale také je neodsuzuje, dokáže ocenit pečlivost a snahu svých služebných, i když to má být samozřejmostí.

Nemá ráda, když se k ní někdo chová arogantně a nadřazeně (i když není), nerespektuje její názory, zvláště pak nenávidí sexistické muže, kteří si myslí, že ženy mají vždy mít pro ně otevřené nohy a jejich jediný účel je zplodit jim potomka. Co ještě více nenávidí je to, když ji někdo do něčeho nutí, říká jí, co má dělat a omezuje její svobodu. Již od malička si totiž vytvořila své "citové" hranice, teritorium, které si neustále brání. Tyto hranice by nikdo neměl překročit nebo narušit. A pokud se to stane, Thalia vybuchne - dost hlasitě a destruktivně. Proto smrt jejího otce, který toto často dělal, jí skoro vůbec nezasáhla, jako ostatní členy rodiny. Někdy dokonce uvažovala o tom, že se ho sama zbaví.

Má poněkud zvláštní hobby pro ženu, obzvlášť stříbrnou šlechtičnu - je to kutilka, zručná, vynikající analýzou situací. Místo toho, aby se zajímala o jakoukoliv politiku, ráda objevuje nové věci a zkoumá svět kolem sebe, vlastníma rukama a očima, s odvahou a racionalitou. Nástroje a stroje jí přitahují jako magnet od nejútlejšího dětství. Zapíná, zapojuje, zkouší a rozebírá všechno, co se jen dá a snaží se danou věc pochopit - "Proč a jak to funguje?" Pak věci dává opět dohromady, ale o trochu lépe, než byly předtím. Vždy si dokáže najít něco, co jí zabaví, dokáže si hrát se vším, co jí je při ruce. Sex, alkohol a románky, které nikam nevedou, jsou pro ni ztráta drahocenného času.

Naučila se bravurně ovládat svoji schopnost, nemusí se ani dotyčnému dívat do očí, aby ho ovládla. Ale tím, že se od dětství snažila vyvíjet jen svojí psychickou stránku, toho moc bez své schopnosti fyzicky nedokáže. Mimo jejích šikovných prstů je poněkud neatletická a slabá, zadýchá se už po krátkém běhu, má malou výdrž a na těle má minimální svaly. Kdybyste jí dali jakoukoliv zbraň do ruky kromě pistole, nedokázala by zbraň dostatečně dobře ovládat, aby někomu ublížila.. spíš by si ublížila sama sobě.

Také miluje dobré jídlo, gurmánka, která ale nerada sama vaří. Nejlepší způsob, jak se tedy dostat k jejímu srdci, je přes její žaludek.