Red

Hráč: Mr. Prescott

Stephanie Anders • Žena • 20 let
 Služebná u Jezeřanů


Rodina:

» Anna Raven (mrtvá- 40 let) - pracovala jako švadlena, někdy se živila i prostitucí

» Benjamin Anders (mrtvý- 52 let) - pracoval jako kovář, ale ve službách jednoho z rodů


Povaha:

Stephanie Anders se narodila poněkud chudé rodině. Nebo, jakože jak si to vezmete. Otec potkal její matku, když mu jeho pán dovolil jít ven pro materiál. On se rozhodl odskočit do nevěstince. Nikoliv však kvůli sexuálnímu zážitku. Chtěl si s nějakou promluvit o svém životě. O jeho problémech. Vybral si Stephaninu matku a po pár takových schůzkách si začali rozumnět a i když to dříve brala Anna jako přivýdělek, později začala jako Benjamin cítit, že s ní chce něco více. Tak se i jednoho dne stalo, že z divokých nocí v nevěstinci vznikla dcera. Matka musela nevěstinec opustit a tak se živila šitím. A starala tedy i o Stephanie. Někdy je navštívil i otec. Málo, ale když měl cestu do města, tak navštívil. Anna chtěla pro Stephanie to nejlepší a tak někdy i koupila knihu, aby ji naučila aspoň číst a i psát. Víc už ale ne. V Stephaniných sedmnácti letech se trošku život změnil. Prokeclo se pár věcí. První, že její otec díky návštěvám nepracoval tak, jak pán chtěl a tak jej nechal popravit. A to stejně následovalo i s její matkou. Protože ji bral jako nestvůru, co všechno zapříčinila. Pán, u kterého sloužil otec chtěl zabít i Stephanie, ale nakonec ji jen donutil opustit dům, že ho nemá za co zaplatit. S pár knihami, co jí koupila matka tedy trávila den i noc venku na ulicích. Nechtěla přistoupit na variantu, že by musela nabídnout mužům své tělo. Někteří se o to, když ji viděli pokoušeli. Našel se pak však muž, který jí nabídl, že u něj může bydlet i s jejím minimem, jen pod jednou podmínkou. Bude pro něj pracovat. Cokoliv si jen umane. Souhlasila a tak u něj od jejích sedmnácti do dvaceti bydlela. Plnila mu doslova vše, od uklízení až do jeho zvrhlých večerních plánů. V poslední době však začal víc pít a tak i na Steph někdy křičel a mlátil ji, pokud neplnila. Jeho poslední tah byl ten, že se jí rozhodl prodat jako kousek látky na trhy se slovy jí do ucha, že najde jinou a za její prodání bude mít na alkohol. Tak se i stalo a ona byla odkoupena do služeb Jezerního pána. Bude to u něj lepší? Kdo ví.

Stephanie je spíše odtažitá dívka. Po tom všem, co si různě prožila vždy na každý rozkaz udělá, co je po ní žádáno. I když po jednom okamžiku si trochu volí co chce dělat a co ne. Někdy i odmítne. Nemá ráda křik, někdy ji i dostane do slz. Pokud však je trochu veselá, tak je milá a ráda se i směje. Smích se na její tváři nedá moc často vidět. Nikdy, nebo málo se naštve. Je spíše celou dobu tak zamlklá. A proto jde někde vidět v koutu s kniho, vypadajíc, že je mimo tenhle svět.


Vzhled:

Je štíhlejší postavy, nikoliv však moc, takový ideál. Co se obličeje týče má při úsměvu trochu více vystouplé líční kosti. Avšak u ní se moc s úsměvem na tváři nesetkáte. Vlasy jsou dlouhé, zlehka vlněné a vždy je nosí volně podél těla, pokud někdo neurčí jinak. Oči má tmavě hnědé, ale i tak velmi výrazné. Nejvíce si obléká volné šaty, které zakryjí její štíhlé tělo. Možná se stydí, či kdo ví co.