Silver Elite

Hráč: Lucy

Roxanne Marinos • Žena • 24 let  


Rodina:

» Otec - Ezreal Marinos

» Matka - Lorelan Macanthos

» Bratr - Maokai Marinos


Povaha:

Introvertní cholerik, zřejmě nejvíce specifický popis který by k ní seděl a každý si pod tím mohl představit její výstup na veřejnosti. Roxanne je tichá, avšak není to ten typ který by po oslovení znervózněl. Právě naopak, je upřímná a nekompromisní, tvrdohlavá natolik že si bude stát za svým i kdyby sama uznala že je to špatně, nikdy to neřekne nahlas a klidně se pohádá až do krve. Má vlastní hlavu, ráda pozoruje situace do kterých se snaží nezaplétat jinak než posměšným úsměvem a ironickým povzdechem. Je hodně povrchní, ti jejichž inteligence je pod její považuje za odpad a stejně tak s nimi i zachází. To znamená že nedělá rozdíly mezi stříbrnou a rudou krví. Samozřejmě ze sociálního hlediska jistým způsobem ano, ale pokud je stříbrný hloupější než nějaký rudý, stydí se za svůj původ a pokud uzná že druhá strana má větší pravdu, ať už to je kdokoliv, podpoří jeho.

Nesnáší když jí někdo o něčem přesvědčuje. Stejně tak když jí někdo cokoliv nařídí. Pokud se tedy objeví v přítomnosti někoho královské krve, nečekejte víc než pokývnutí hlavou a rozhodně jí nepodceňujte. Když jí o něco jde, dokáže se na své poměry zhnusit i sama sobě a naprosto převrátit. Být až nad míru vtíravá, pokud zjistí jak mozek daného člověka funguje a jak uvažuje, dalo by se říci že se vyžívá i ve lsti. Může se zdát že vás Roxanne podporuje, při tom to je jenom hezká představa kterou vám vtloukla do hlavy. Není to však tak časté, je málo věcí a lidí které jí zaujmou. Pokud se to však stane, má chuť jí zabít i vlastní krev, možná by se za to nejradši propíchla i ona sama. To značí také to že v těchto případech jde její hrdost naprosto stranou.

Její charakteristická vlastnost nemluvnosti se hodně projevila i na její schopnosti kdy zvukem/křikem dokáže manipulovat i chytřejším způsobem než například její bratr. Je to schopnost která v sobě má potenciál a ona jím nehodlá mrhat. Čím méně mluví na veřejnosti a pečuje o svůj hlas, tím větší kontrolu nad ním má. Co se týká klasické mluvy, její originální hlas je hluboký - na ženu. Dokáže však svůj hlas měnit, takže pokud se řídíte sluchem, nemůžete si být vždy jisti že jí rozpoznáte. Intriky vyžadují promyšlenost. Do ničeho se nevrhá po hlavě, je to stratég, který se snaží nedostat do problémů, takže věřte že má vždy několik cest k tomu jak dosáhnout svého, naprosto nedotčena vinou.

Je to docela silný kuřák, i přes to však když jste v její přítomnosti, cítíte spíš její parfém, ten je na ní poměrně výrazný. Má ve zvyku chodit slušně oblečená, nejčastěji delší upnuté šaty, případně delší upnutá sukně a nějaká lehká halenka. Krok má poměrně jemný, i přes to jí jde slyšet kvůli podpatkům na míle daleko. Co se týká alkoholu, pije pouze červené víno.