Red

Hráč: Misaki

Michael Kalver • Muž • 21 let
Momentálně nezaměstnaný


Rodina:

» Matka - Akari Javeski (lékař - mrtvá)

» Otec - Marcus Kalver (voják - mrtvý)

» Bratři - Matyas (mrtvý), Luka Kalver (není s ním v kontaktu, neví, kde je a co dělá)

» Sestra, dvojče - Juliet Kalver (zavražděna)


Povaha:

Bledě modré oči pod závojem krátkých hnědých vlasů, které nevyjadřují téměř nic. V modrých očích by se mělo dát číst lehko, ale jeho minulost ho naučila, nenechat se prozradit. Nechat si své úmysly pro sebe a pocity hluboko v sobě. Kdysi byl nájemným vrahem a to ho naučilo nemít strach ze smrti, zabít na povel a nenechat se překvapit, smát se když do smíchu mu není a mračit se, i když ho okolnosti nutí se smát. Dokáže na tváři udržet klidný výraz i v krizových situacích a nezná slovo nervozita, ani slitování. Jeho vystupování je vždy klidné a uvolněné natolik, aby nepůsobil podezřele. V jeho hlavě se ale neustále honí myšlenky, které by nikdo nechtěl znát. Má v sobě plány, k jejichž dosažení postupuje pomalu a plní jednotlivé kroky. Je schopný improvizace a nikdo skutečně neví, o co mu vlastně jde. Viděl svou sestru zemřít, zabili ji před jeho očima a to z něj udělalo svým způsobem psychopata. Kdo ho v něm neprobudí, takovou jeho tvář ale nepozná. A probudit jí může jen křivé slovo o jeho milované sestře, kterou mu neprávem vzali. Spravedlnost je pro něj dost relativní pojem, protože má dost individuální názory na většinu věcí. Je spíše tiché introvertní povahy, ale dokáže se ozvat pokud jeho trpělivost přeteče. Ačkoliv dokáže působit poddaně, v jeho nitru je stále nespoutanost, kterou nemůže nikdo potlačit, a pokud někdy pronikne přes jeho myšlenky, stane se právě tím, kým nikdy nechce být a takovým, jakého ho nikdo nechce poznat. Nekontrolovatelným chladnokrevným zabijákem schopným udělat cokoliv, aby ukojil svou nenávist a pomstychtivost.

Je velmi inteligentní a jeho slova nikdy z jeho úst nevyjdou bez předešlého promyšlení. Není nepřítelem toho, kdo dokáže na něm najít alespoň jednu pozitivní věc. Oddanost je pro něj skoro neznámé slovo, ale je schopen se rychle učit, proto svému pánovi se snaží být co nejvěrnější. Slovo věrnost mu ale také moc neříká, protože svou nespoutanost nejspíše nikdy nic nepotlačí. Jeho praktická nadanost mu nebrání najít si práci, ale jeho vybíravost ano. Zvládne udělat téměř cokoliv, ale jeho náročnost se nedá moc popsat. Dokáže udělat, co se mu řekne, ale vždycky si všechno dělá svým vlastním způsobem. Pokud se už někdo dostane tak blízko do jeho kruhu neznámých, pak se stane jeho přítelem. A pro svého přítele by byl ochotný zemřít. Chová se velmi ochranářsky nejspíše z důvodu, že cenné lidi nechce ztratit jako se mu to stalo u sestry. Je tedy spíše dobrým ochráncem než sluhou na vázání stuh u šatů a vaření.

Pokud bychom měli shrnout jeho vztah k ostatním, k rudým má ne vždy pozitivní vztah a ani ke stříbrným. Je dost individualista a na každého jednotlivého člověka si dělá vlastní názor podle toho, jak ho pozná. Najde si vždy nějakou chybičku na každém člověku, protože každý má přeci chyby. A tou jeho hlavní chybou je občasná náladovost, kterou se ale naučil postupně ovládat a to hlavně v jeho profesi nájemného vraha. Bere život jako volbu a každé další rozhodnutí jako další krok. Život něco vzal a něco dal, a volby, které volí nejsou vždy jen lehkomyslné výstřelky jeho šílených nápadů, ale jsou to prostředky k získání něčeho, co on sám neví, co je. Věrný a zároveň tichý přítel, který ochrání. Bylo by dobré stát vedle něj, nikoliv proti němu. Protože dokáže být sobecký a zabíjet nehledě na to, co způsobí jeho činy a kolik dalších při tom zemře, pokud se jedná o cizí lidi. Je jedno jakou cestu proti němu někdo zvolí, jestli se ho snaží obejít nebo jít proti němu, vždy má totiž v hlavě plán Bé, plán Cé, plán Dé a takhle byste mohli pokračovat do konce abecedy. To neznamená, že jeho plány nikdy neselžou. Není dokonalým člověkem schopným úplného sebeovládání, jeho psychopatické sklony ho nutí občas udělat věc, kterou nechce, nebo kterou chce, ale nechce si to přiznat. Je vlastním nebezpečím pro sebe, ale dokáže být i záchranou pro ty, na kterých mu záleží. Z matčiny výchovy dokázal pochytit nějaké lékařské věci, a tak ne jen dokáže zabít, ale i zachránit, což dokáže použít málokdy. Stále v něm ale není jen nenávist, ale i dobro, které se bojí ukázat světu. Zná díky tomu velké množství věcí o anatomii člověka a účinnosti některých látek na lidské tělo. Možná je až moc nepochopeným člověkem, ale určitě schopným se přizpůsobit dané situaci a nevyvést pitomost.