Silver Elite

Hráč: Misaki

Kane Eagrie • Muž • 28 let  


Rodina:

» Otec - Zeke Eagrie

» Matka - Christina Provos

» Sestra - Elisande Eagrie

» Bratři - Alec Eagrie, Rhoin Eagrie


Povaha:

Působí klidně a vyrovnaně, ale jeho klid někdy může být až děsivý. Přeci jen pokud je někdo tak klidný jako on, je zároveň velmi nepředvídatelný. Jeho oči jsou bystré, je velmi vnímavý k maličkostem a chápavý, ačkoliv to často nedává najevo. V nitru je také poměrně nespoutaný, ačkoliv je naučen se vždy chovat hrdě a klidně, možná někdy dokonce chladně až nelítostně. Všechny ty věci, kterými působí na první pohled, má naučené od malička, kdy si procházel tvrdou výchovou. Z klidu ho opravdu může vyvést máloco. Dá se říct, že u něj funguje velmi silný útlum emocí, proto se málokdy dokáže pro něco vyloženě nadchnout, ale zároveň ho máloco dokáže opravdu zasáhnout a zranit. Svým způsobem působí jako někdo, kdo nemá city, ale pouze si je uchovává uvnitř sebe. Radost, zlost i smutek, a všechny ostatní pocity, prožívá pouze vnitřně, aniž by je dal najevo, proto často také vypadá jako kdyby neznal slovo lítost, slitování nebo dokonce láska. Umí se chovat disciplinovaně a slušně, tedy pokud to zrovna situace vyžaduje. Když má ale prostor, dokáže být i děsivě divoký. Pokud už se začne bavit, jeho osobnost se obrací a to, co bylo známo předtím, je teď úplně někde uvnitř něj. Nespoutanost, slabý útlum emocí, někdy dokonce i agrese pokud ho někdo rozčílí. Dokáže se najednou smát, bavit se a dávat najevo emoce, které předtím uzavíral v sobě. Nejvíce útlum potlačuje alkohol, pak také když určité věci překročí jeho pomyslné hranice.

Vztah k ostatním má dost individuální. Pokud se mu někdo líbí a je mu sympatický, dokáže být mírný a milý, ale když mu nevyhovuje chování někoho, je arogantní, hrdý a nepříjemný, ačkoliv se přímo nesnaží si všechny hned znepřátelit. Nesoudí nikoho podle prvního pohledu, takže ze začátku je ke všem stejný - chladný a klidný. Vyjma rudé, k těm má vztah odtažitý nebo dokonce nepřátelský. Obecně o nich smýšlí asi jako všichni stříbrní, jako o někom, kdo jim nesahá ani po paty. Nikoho si moc nepouští k tělu, protože jen myšlenka na to, že by se někdo dostal pod jeho kůži, ho svým způsobem děsí. Má dosti hluboké myšlenky, jak již bylo zmíněno - je bystrý a vnímavý. Dokonce až na takové úrovni, že je dobrým stratégem a i bez využívání svých schopností dokáže domýšlet a uvažovat nad různými možnostmi budoucího dění. Možná díky jeho vnitřním smyslům, jsou jeho schopnosti také o něco málo více přesné. Každopádně umí počítat se všemi možnostmi a podle toho se zařídit. Proto je lepší s ním nezačínat spory. Umí být vychytralý jako liška, zároveň překvapit i tím, že ačkoliv je dobrý stratég, je dobrý i v boji. Prošel si od mala tvrdým tréningem, o který si žádal dokonce sám. Lekce navíc a naučil se mnoho věcí, a také na frontě, kam odešel brzy, se naučil mnohé o taktikách, útocích, boj v praxi, a hlavně o tom, jak lidi nejčastěji smýšlí v krizových situacích. Pokud je zahnán do rohu, je schopen ze své mysli vydolovat maximum.

Ke své rodině má vztah celkem dobrý, je jediným z bratrů kdo se vrací občas domů a podává informace o svých sourozencích. Svou sestru vnímal hodně, ačkoliv nikdy nic neudělal pro to, aby se možná cítila lépe. V rodině byl tím, kdo se nikam nemíchal, ale zároveň šel rychle kupředu, chtěl se učit a zdokonalovat. Nejčastěji však trávil čas se svými bratry. Jako malý měl občas pocit, že ostatním trochu utíká a toužil jen po tom, aby ho někdo ocenil, ačkoliv časem to prostě zmizelo. Odešel na frontu a jeho život se změnil, ale zůstal svým způsobem stále stejný. Možná se u něj právě vyvinul silnější útlum emocí a stal se chladnější než když odcházel. Pokud se ale vrátí domů, nechává emoce alespoň z části vyplout na povrch a být otevřený a mírný, jako v době, kdy odcházel. Dokáže se velmi dobře přizpůsobit prostředí a podle toho jednat a také se chovat. Ačkoliv kostra jeho chování vždy bude stejná ať je v jakékoliv společnosti, situaci nebo s kýmkoliv. Moc často se jeho chování nemění, protože k tomu buď nemá důvod nebo se mu prostě nechce, nebo je moc hrdý na to, aby ukázal, že i on má nějaké city.

Na jednu stranu má rád svou nespoutanou stránku, kdy může vypustit všechny emoce, být bezstarostný a užívat si, na druhou stranu jí ale nenávidí, protože někdy dokáže být dost zlý, agresivní, pokud je jeho nespoutanost probuzena ze vzteku. Nedokáže cítit lítost, pokud někomu ublíží, ačkoliv si třeba uvědomuje následky. Neutíká od problémů a staví se věci čelem. Není zrovna moc hovorný, tudíž neumí věci řešit slovy a když už jde do konfliktu s někým, je většinou až ten druhý komu dojde trpělivost a dá ránu. Ačkoliv by nikdo nechtěl vlézt do jeho hlavy, možná by to byla velmi zajímavá podívaná. Hodně lidí by zajímaly jeho myšlenkové pochody, ale většina by se v nich ztratila nebo zamotala. Opravdu snadno utlumuje některé věci a prostě je zapomíná, naopak pro něj důležité věci - ať už detaily nebo velké věci, si dokáže dobře pamatovat v heslech, nikoliv jako celek. Stačí mu jedna věc, na kterou si vzpomene a v jeho hlavě se vše dokonale pospojuje. Dá se říct, že jeho mysl funguje svým způsobem jako puzzle nebo hlavolam. Člověk by musel hodně myslet, aby mu rozuměl a dokázal s ním vést zajímavou konverzaci. Ve vážných věcech má naprostý pořádek, ale i tak si věci v mysli rozkouskovává, aby si je lépe zapamatoval, proto i čtení jeho myšlenek by bylo docela náročné. Má přirovnané věci k jiným věcem a ty k jiným věcem. Má různá hesla zařazená do jednotlivých skupin ve své mysli. Jeho mysl je opravdu složitým systémem, ve kterém se málokdo vyzná. I jeho vnímání okolí je poměrně zajímavé. Vidí něco, i kdyby chtěl něco udělat, neudělá to, protože přemýšlí dopředu jaký by to mohlo mít třeba dopad. Občas dokáže hodně překvapit, když už vyřkne svůj názor. Možná by ho chtěl někdo mít vedle sebe jako přítele, ale jeho nespoutanost a hlavně nepředvídatelnost není zrovna dobrý přítel. Pokud někdo nepochopí jeho rozhodnutí, nemůže mu rozumět. A pokud mu nerozumí, nikdy nemůže pochopit jeho mysl. Hodně věcí si nechává pro sebe, možná proto může působit také uzavřeně, ale uzavřený vlastně vůbec není, protože je schopný vnímat maličkosti. Pouze o některé věci se prostě nedělí - například o postupy, jak k něčemu došel.