Silver Elite

Hráč: Hermit

Grace Tyros • Žena • 17 let  


Rodina:

» Matka - Eleanor Lerolan (37)

» Otec - William Tyros (47)

» Bratr - Sebastian Tyros (18)

Svou rodinu nikdy neměla nijak zvlášť v lásce, jelikož rodiče byli málokdy zajedno díky jejich absurdně dohodnutému sňatku, ze kterého nebyl nadšený ani jeden z nich. Většina jejich pozornosti většinou směřovala na jejího bratra, což také nepřispělo k tomu, aby se s ním nějak extrémně sblížila. 


Povaha:

Tato dívka byla už od mala poměrně přehlížena, dokonce občas i v situacích, kdy udělala nějakou chybu. Díky tomu byla na starost hozena vychovatelce a učena etiketě i všemu dalšímu. Stolování a ostatní záležitosti ještě jakžtakž přežila, i když nějaké záležitosti shledávala nepotřebnými, když nad tím začala přemýšlet, ale tanec se jí nelíbil už od začátku a začala se těm hodinám co nejčastěji vyhýbat, než se na to přišlo.

V noci se často vykrádala na balkon, kde sledovala noční oblohu, než šla spát, a dokonce to pořád dělá, když potřebuje nad něčím přemýšlet. Po nějaké době oblohu začala i kreslit, a to se ukázalo jako talent na malování, který později začala rozvíjet. Občas se ve volných chvílích prochází po sídle, kde sem tam někam odbočí, aby si něco vypůjčila. Její otec ji již párkrát nachytal, když si půjčovala knihy z knihovny o taktice, načež jí to zakázal. To jí v tom nezabránilo, a tak se jen naučila nenechat se chytit.

Díky přimluvení svého bratra ji otec nechal cvičit se a zdokonalovat své schopnosti, aby byla silnější. Jak zjistila, boj ji celkem bavil, jelikož se u něj mohla dost odreagovat, a zároveň se mohla naučit, jak ovládat větší počet svých já, což do té doby nebyla schopna provést bez obrovské bolesti hlavy.

I když se jí otec pokusil již několikrát sehnat partnera, vždycky se tomu nějak vyhnula a rozhodla se, že si partnera najde sama.

Co se týče strachů, sama je toho názoru, že se bojí jen smrti někoho na kom jí záleží, má lehký odpor k tanci a nesnáší slunečnice. Proč? Jo, to kdyby věděla.