Silver Elite

Hráč: Lucy

Esme Lerolan • Žena • 27 let  


Rodina:

» Matka - Scarlett Merandus

» Otec - Walter Lerolan

» Bratr - Percy Lerolan


Povaha:

Žena, zpravidla často nepochopitelná přihlouplou mužskou společností jakožto inteligentní jedinec. Pohrdavá, arogantní a v mnoha ohledech a situacích i uštěpačná. Společensky se snahou nekonfliktní, vždy upřímná a poněkud striktní. Na veřejnosti má to správné vychování a to se bohužel nemění ani v soukromí. Říká co si myslí a jak co cítí avšak vždy zaobalené do sladkého podání, což se jí hnusí a to vám zřejmě řekne také. Pokud se chce vyjádřit tak aby nebyla následně pokáraná, buďte si jistí že sarkasmus jí nechybí. Má ve všem svůj neměnný řád, občas to je až přirovnávané k autismu, ale jakmile vidí detailní nerovnost dokáže jí opravdu nečekaně vyvést z míry. O křivé kravatě ani nemluvně. Není to ale nijak krutá osoba, spíš naopak dává ten dojem ale pokud se někdo dostane přes tu vrstvu kterou si utvořila zjistí že dokáže být snad i milá a uvolnit se, aniž by stále přemýšlela nad správným spojením slov které by vyjádřily její názory poněkud šetrněji. Jak to ale u žen bývá, pokud přeteče pohár trpělivosti, začne běsnit. Na to potřebuje jenom jednu místnost a spoustu váz nebo nejlépe betonových stěn, není vybíravá ale od mala má potřebu v jistém záchvatu psychické a emoční nestability rozbíjet věci. Musí se ale uznat že i přes jakkoliv špatnou situaci, dokáže si na tváři uchovat ten falešný avšak stále milý úsměv. Samozřejmě že uvnitř to burácí ale ona zná své místo.

Vztahy v rodině jsou ty tam. S bratrem má vztah na ostří nože, svou matku vyloženě nesnáší za její módní vkus a otec je proslulý alkoholik. Lepší rodinu si ani nemohla přát. Jako malé jí brali všechny věci kterých si vážila, čímž si osvojila schopnost nedělat si k lidem a věcem pevnější pouta. Je sama a je tak spokojená, nic konkrétního nevyžaduje když nemusí. Pokud jí ale o něco jde může být až otravně provokativní, zkrátka taková že by jste koupili urnu do kterou by jste vysypali její popel a znovu ho hodily do pece, ale díky jejímu líbeznému úsměvu a způsobu kterým na vás jde to nejde. Je hodně cílevědomá, až ke škodě. Když se jí něco nelíbí má ve zvyku prokoulit oči a uštědřit nějakou šeptem vyřčenou urážku. To je jí asi nejtypičtější. Pokud se objeví nějaký závažnější problém, může vás asi vytočit její až neústupná poklidnost, dělá to ale naschvál vnitřně je také v panice. Co by to bylo ale za společnost kdyby všichni panikařili že ano.

Ve společnosti a celkově vystupuje jako dáma která bohužel vystřídala už pár manželů. Ve skutečnosti měla dva, které poslala k vodě stejně rychle jako když se jí vyplavili k nohám. Nesnese mužskou debilitu a jejich smýšlení, je na to vyloženě alergická. Všichni měli problém s jejím často používaným slovíčkem "ale", což nestrpěla. Taková blbost a všichni to až příliš řeší a berou si to k srdci. Ne že by je zcela zatratila, jsou zde i roztomilí jedinci, jí však láká menší adrenalin a ne jenom zaprdlá usedlost kdy jako poslušná žena uvaří. Kdepak, není to žena do domácnosti, dětem se vyhýbá jak čert kříži, vlastně z těch malých cupajících havětí má až husí kůži a opravdu jí nahání strach. Snaží se jich ani nedotýkat, při nejlepším když nejsou v přítomnosti alespoň pěti metrů. Ten jejichž řev jí třeští v hlavě další týden.