Silver Elite

Hráč: Vanilla

Elisande Eagrie • Žena • 20 let 
♡ Partner: Victor Iral


Rodina:

» Otec - Zeke Eagrie

» Matka - Christina Provos

» Bratři - Alec Eagrie, Kane Eagrie, Rhoin Eagrie 


Povaha:

I když Elisande proudí žilami stříbrná krev, dobrovolně si vybrala těžší život. Narodila se slepá, rodiče nechali rozhodnutí na ní, zda bude chtít zrak vyléčit skrze šikovné ruce Skonosů, nebo se rozhodne žít bez toho nejdůležitějšího smyslu. Svou slepotou ale klame své okolí, skrze svou schopnost dokáže v mysli vidět své okolí, ví jak vypadá tvář člověka se kterým si povídá, ale ostatní nechává na dojmu toho, že je nevidí, a toto malé tajemství poví jen těm, u kterých si myslí, že neuškodí když budou vědět, že je vlastně vidí. Díky slepotě je její schopnost vidět budoucnost o něco silnější - normální jasnozraci vidí prvních pár minut, ovšem Elisande vidí celou nastávající hodinu, která má proběhnout. Svou schopnost ale nemůže používat věčně, proto si už jako dospívající pořídila psího mazlíčka, kterého nejprve předali do rukou Viperů, aby ho naučili všemu co je potřeba. Skrze psa se může Elisande procházet bez toho, aniž by musela používat svou schopnost, občas je i ráda za to, když někdo souhlasí s tím, že jí bude dělat doprovod. Ačkoliv vidí i hodinu dopředu, často trpí silnými bolestmi hlavy z neustálého používání schopnosti a poslední dobou se to snaží dosti omezovat, i tak si stále stojí za tím, že se slepá narodila a tak by i měla zůstat a léčitelé by do toho neměli nijak zasahovat.

Co se týče rodinných vztahů, je to u ní poměrně složité. Se svými bratry si moc nerozuměla, byli to tři kluci kteří neposeděli na místě a pro Elisande bylo těžké s nimi držet krok, a jakmile všichni tři opustili rodné sídlo a jen jediný se z fronty vrací domů, nedokáže s nimi navázat ten správný sourozenecký vztah. S matkou si nerozumí po žádné stránce, dříve ještě prohodily pár slov, ale od toho, co jí matka začala nutit aby si nechala vrátit zrak s ní utnula veškerou komunikaci a je pouze vázaná na otce, který jí odmalička bral jako obyčejné dítě a poskytoval jí stejnou lásku a pozornost jako jejím bratrům. Elisande má svého otce ráda i skrze to, že respektuje její rozhodnutí a nijak se do jejích záležitostí neplete, a hlavně - byl to právě otcův nápad, pořídit jí mazlíčka, který jí usnadní její vycházky.

Jejím hlavním plusem v povaze je, že dokáže držet tajemství. Sotva by ublížila i mouše, ale pokud je potřeba, nebo si ona myslí, že si to daná osoba zaslouží, dokáže si na chvíli nasadit masku mrchy a ukázat, že i ona se dokáže celkem orientovat v intrikách dvora. Čemu se snaží vyhýbat je hlavní město, nemá ráda příliš mnoho lidí na jednom místě, taktéž jí vadí když nemá svůj dostatečný osobní prostor a pokud ho opravdu nemá, cítí se nesvá a může skrze to být až protivná. Miluje klidná místa, jako jsou soukromá sídla kdesi v horách nebo u moře, ačkoliv z vody má menší strach - nikdo jí nikdy nenaučil plavat a sama Elisande se tedy vždy zdržuje pouze v mělké vodě, a ani nijak netouží po tom se to naučit. Naopak co se zvládla naučit sama bez pomoci ostatních je hra na klavír. Často u něj tráví svůj volný čas a jen tak si brnká na klávesy.