Red

Hráč: Nell

Davian Baxter • Muž • 25 let
○ Člen odboje, velitel


Rodina:

» Otec: Cayson Mooney (Byl zabit svým synem Davianem Baxter)

» Matka: Megan Baxter (Popravena za otrávení královny, služka)


Povaha:

Davian prožil možná to nejhorší dětství, kdy byl jenom trestán, nadáván a co hůř musel dívat, jak jeho biologický otec mučil jeho matku. Bylo mu pouze pět let, kdy poznal co je to někoho zabít. Nikdy nezapomněl na to, jak zapíchnul dýku do srdce svého otce. Jak pro něho, tak pro matku to byla velká úleva, že už nemusejí žít s tím tyranem. Potom se odstěhovali z Delfa do Archeonu. Od smrti otce věděl, co by rád chtěl dělat, chtěl chránit lidi z Norty a hlavně rudí.

Když mu bylo čerstvě osmnáct, tak dobrovolně šel do války, kde bojoval za svou vlast a po několika letech, když dostal propustku, aby se mohl setkat svou matkou. Tak ho jenom čekalo prázdný dům, kde na stole bylo napsáno, že Megan Baxter je odsouzena smrti. Nechápal, proč byla odsouzena, byla to nejlepší žena a dost pracovitá. Pracoval jako služka pro královskou rodinu, to ještě byl král Dorian Calore II. Co se zjistil, že donesla otrávené jídlo pro královnu Cordelia Viper, která nechala zabít jeho matku.

Už ve válce nesnášel stříbrní, které se k nim chovali neslušně a někteří si k němu chovali jako jeho otec a jeho poslední kapkou byla smrt matky. Dávno věděl o společnosti Odboj a dávno mu chtěli dát místo, ale on věřil, že se vrátí z vojny a bude žít se svou matkou, ale byl to jenom blbý sen. Proto se hned rozhodl, že se přidá k odboji a bude bojovat za rudé. Není nějak moc agresivní, ale jenom sobě schová velký vztek na stříbrné, takže jeho jediným snem je zabít královskou rodinu, kdyby mu to stálo život.