Red

Hráč: Alaska

Darryll Elordi • Muž • 17 let
Sluha


Rodina:

» Matka: Evangelia Elordi (Silence)

» Otec: Zane Elordi

» Pět sourozenců


Povaha:

Nikdy vlastně neřešil a ani neřeší chování stříbrných k ostatním rudým pokud to nebyli jejich blízcí. Taky proč by měl řešit jak se někdo chová když je rád že nejde o krk jemu ani někomu jinému komu na něm záleží.Tohle byli na jednu stranu nehorázné kraviny ale na druhou něco špatného ,proč to však řešit když s tím nic nezmůže a akorát si zahrávat se stříbrnými, jako by nestačilo že pro ně už pracuje, od mala je strašně kreativní, miluje barvy a hrozně rád kreslí něco by z něj i bylo možná že malíř, jenomže je sluha, neboť mu přijde tato práce o něco lépe placená. Doma má na krku věčně pět hladových krků svých sourozenců a nemocného invalidního otce. Ale i přes tohle všechno je jeho veselí duch stále na místě a i na dále se věnuje tomu co se naučil aby v tomhle krutém světě přežil. Sní o tom že jednou se stane opravdu umělcem . Už teď věci co k této práci potřebuje dosti ovládá.

Pochopitelně že i u něj se najdou slabiny, jako u každého běžného člověka. I když se to často snaží skrýt za svou veselou tváří bojí se hlavně o to, že ztratí svého otce a zůstane tady se svými sourozenci na všechno sám což nechce a byl by velice nerad, vlastně si úplně nedovede představit jak by to asi zvládal a to je právě ta další věc která ho také trápí. Slabost má pro svou rodinu ale i přátelé. Co se týče jeho povahy, většinou je to nehorázný smíšek ale když by k tomu někdy náhodou mělo dojít asi by dokázal být i bezcitný typ člověka, který když se naštve opravdu by byl schopný k smrti ubodat, na druhou stranu pak by si to nejspíš opravdu dosti dlouho vyčítal pokud by se nestal další obětí veřejné popravy. Ale kdo ví jak by se on sám choval v momentě kdy by mu šlo o život a nebo kdy by ho někdo opravdu vytočil protože naposledy se to stalo když mu bylo 12 ale to ho hlavně popadl rozum po dlouhé přednášce kterou od otce a tenkrát ještě matky dostal. Jinak své strachy jsou něco o čem nemluví, neboť mu to přijde až moc osobní téma.

Co se rodiny týče jak již bylo zmíněno teď má pět sourozenců a pouze svého otce. Jeho matka je mrtvá, neboť umřela když jemu bylo 13 let a narodil se jeho poslední sourozenec a to jediná teď už holčička u nich v domácnosti o kterou tak moc celou dobu jeho rodiče usilovali. Ale občas se ptá sám sebe protože otce se bojí na to se zeptat zda mu za to další dítě v domácnosti opravdu stálo. Se svými sourozenci však mimo to vše vychází dobře jako skoro s každým koho zná. Občas až na pár zvláštních výjimečností. Mimo to vše svou lásku rozdává rovnoměrně opravdu každému členovi rodiny nebo o to se alespoň snaží, aby se nemohlo říct že třeba svého bratra Charliho má raději než svou sestru Emm. Ale je jen otázkou kdy se mu tohle rovnoměrné rozdávání lásky z rukou vymkne a on přizná že tak jak to vypadá to není a někoho má raději než toho druhého. Co se týče jeho a vztahů, v jednu chvíli i přítelkyni měl, a byli spolu přesně rok než druhý den mu jeho rodinou když jí šel navštívit bylo oznámeno že ona je mrtvá a ať už se k jejich dveřím nikdo ani on nevrací.