Red

Hráč: Carmen

Carmen Anabelle Collins • Žena • 19 let
Švadlena 
Jak kdysi Carmen řekla, stala se výbornou švadlenou, jako její matka. Však přeci jen je ještě mladá a stále se učí od tety, ale určitě ji to do budoucna půjde ještě lépe než teď. 


Rodina: 

» Rodiče Carmen byli odlišní i přesto stejní. Otec byl pekařem a matka švadlenou. Bohužel oba zemřeli z přirozených příčin. Oba dva, ale měli vellké srdce a pro svoji dceru by udělali cokoliv. Carmen si to doteď vyčítá, kdyby kdysi neřekla, že si vybrala být švadlenou, otec by nedostal infarkt a matka by nezemřela žalem. Od jejích patnácti let se o ni stará teta, která je taktéž švadlenou. Také ráda zpívá, většinou jen u práce, ale někdy i lidem z její vesnice.


Povaha: 

Carmen je velmi milá dívka, která by raději zemřela hladem, než aby viděla, jak se její vesnice trápí chudobou a hladem. Má velké srdce, do kterého se vejde každý její blízký a hlavně zvířátka. Miluje čest a pravdu. Když vám dá své slovo, vždy ho splní, ať to stojí, co to stojí. Její důvěra se, ale získává těžko. Pokud ji jednou zradíte, už byste ji nemuseli získat zpět. Je pyšná na to, že je patří mezi Rudé, ale samozřejmě by se raději narodila mezi Stříbrnými. Třeba jako taková Banshee, vždy je obdivovala a ráda o nich poslouchala příběhy. Jinak je uzavřená, tichá, ale to je jen jedna strana tváře. Ta druhá dokáže být výbušná. Tu, ale uchovává hluboko v sobě, aby se nedostala na povrch. Jejím největším strachem je strach z výšek a strach ze ztráty blízkých.