Silver Royalty

Hráč: -

Callum Calore • Muž • 21 let


Rodina: 

» Cordelia Viper - Matka (mrtvá)

» Dorian Calore II. - Otec (mrtvý)

» Dorian Calore III. - Bratr

» Seraphine Calore - Sestra


Povaha:

Nejmladší syn krále a královny. V jeho životě ho nečekalo žádné vládnutí, mohl si žít život v klidu a bez povinností. Jenže celý život se cítí jako ten méně cenný. Otec si ho ani jeho sourozenců moc nevšímal. Matka se o něj s láskou starala, ale on chtěl být něco víc než ten mladší syn královské rodiny, proto ze srdce nenávidí svého bratra. Jeden pohled na něj a má chuť ty jeho oči vyškrábat.

Svou sestru má ale velmi rád. Trávila s ním dost času, když zrovna Dorian zmizel, aby se učil královským věcem nebo jel s otcem na nějakou schůzku. Sestra je jediná osoba z rodiny ke které nechová nic jiného než bratrskou lásku.

V přítomnosti slečen se chová jako pravý gentleman a je velmi zdvořilý, nejedna slečna po něm zatoužila. Snaží se chovat přátelsky a nikoho neurazit. Etiketu do puntíku dodržuje, do doby než se chytne se svým bratrem.

Miluje lukostřelbu. V dětství střílením krotil svou zlost. Jakoukoliv. Kromě lukostřelby se věnuje dalším různým sportům, je velmi všestranný. Svaly u něj moc nehledejte, nepatří mezi svalovce a nikdy nebyl na nějaké posilovaní.