Silver Elite

Hráč: Nell

Caleb Samos • Muž • 26 let 
♡ Partnerka: Jessalyn Titanos


Rodina:

» Matka - Aeryn Iral

» Otec - Marcus Samos

» Bratr - Oliver Samos

» Sestry - Lyanna Samos, Violet Samos


Povaha:

Jeho chování je podle pravidel a očekávání k rodu Samosů. Je to člověk, který si stojí za svým názorem a nikdo ho nedonutí k jinému názoru. Tohle je jeho jedna vlastnost, která ho dělá vzpurným člověkem, ale taky má světlé vlastnosti jako jsou přátelskost a ochotnost, ale tyhle vlastnosti moc neukazuje světu nebo spíš rudým poddaným. K nim se chová arogantně a nepočítaně, dělá z nich své sluhy. Můžete ho vidět vždy upraveného nebo si zakládá na svém vzhledu. Bez toho, aby někam vyšel bez obleku, který se skládá z barev rodu, černá a stříbrná, tak ho neuvidíte v obyčejném oblečení, to by vypadal jako oni, rudí poddaní.

Sourozenci jsou pro něho všechno a vždy bude za nimi stát. Nikdy nebyl ten nejstarší a tak proto, vždy stál za svým bratrem, v kterém vidí člověka, kterému může říct vše co má na srdci. Mladší sestry jsou pro něho ten nejdůležitější poklad, který má a jeho povinnost je ochraňovat je.

Jeho záliba patří především v událostech, jestli se jedna o nějakou menší událost nebo velkou, tak se vždy účastní. Má další záliby, ale jeho největší a možná více než chození na události je jízda na koni, nebyl by den, kdy by neseděl na koni a nejezdil někde po lese.