Newblood

Hráč: Izzy

Becky Benetton • Žena • 23 let
Farmářka


Rodina:

» Franc Benetton (otec) - mrtvý

» Molly Benetton (matka) - mrtvá

» Tommy Benetton (bratr) - živý


Povaha:

Už odmalička byla byla vychovávána matkou a bratrem, jelikož otec umřel díky jednomu stříbrnému hajzlovi. Nebýt svého bratra, tak už ani s matkou nežijou. On se staral o ní a o matku, přitom zvládal se starat o zemědělství. Měli se velmi dobře do doby než se stalo něco co Becky překvapilo. Tenkrát rozbila doma jednu sošku a když se na ni matka zlobila, tak její obličej byl najednou jiný. Vypadala jako svůj bratr. Nevěděla co se to s ní děje. Její matka z toho byla v šoku také, ale však se jí snažila pomoc. Bratr o ničem nevěděl, ale však něco málo tušil. Becky se snažila zjistit co se to s ní děje a začala to ovládat. Šlo to ztěžka, když nevěděla co je zač, ale i tak se to díky matce naučila. Však její matka onemocněla, snažili se sehnat toho nejlepšího lékaře, který by ji vyléčil, ale nikdo nepomohl. Její matka po několika týdnech v silných bolestech umřela. Za její smrt mohla jedna z rudých, která na ni už dlouhá léta žárlila. Matku otrávila a myslela si že získá farmu a srdce jejího bratra pro sebe.

Becky toho využila, jednoho krásného večera, kdy všude byl klid, tak n sebe vzala podobu své matky a šla za jejich milou sousedkou. Ta když spatřila Molly byla vyděšená, bála se a Becky se pomstila. Bylo to poprvé kdy někoho zabila. Její tělo zakopala do záhonu, kde pěstovala zeleninu, aby dostala hnojivo. Od té doby si řekla že své schopnosti už nikdy nepoužije. Také se tak stalo, se svým bratrem se snažila držet farmu jak jen to šlo, i když to nebylo zrovna nejlehčí. Své schopnosti nepoužívala, až do poslední doby, kdy se potřebovala dostat do jedny rodiny, u které věděla že je něco zle. Musela začít zase trénovat, znova používat své schopnosti. Musela být velmi opatrná a hlavně chtěla se na okamžik dostat ke stříbrným, aby zjistila mnohem více a snad i pomohla stříbrné zničit.

Už od pohledu by člověk řekl že tahle dívka je velmi milá, ochotná a pracovitá. Ne, že by tomu tak nebylo, ale v sobě skrývá něco jiného. Nenávist, zlo a pomstu. Chtěla pomstít svého otce a chtěla pomoc všem rudým. Mezi ostatními, však vystupovala velmi ochotně a mile.