Red

Hráč: Izzy

Artera McCall • Žena • 18 let
Lovec


Rodina:

» Matka - Maria Valtorn - mrtvá

» Connor McCall - snaží se ho najít


Povaha:

Na pohled by člověk řekla, že Artera je obyčejná kuchařka a služebna pro stříbrné. Že snad by udělala všechno, aby si udržela svůj hnusný rudý život. Však opak byl pravdou. Ano, sloužila stříbrným, ale neznamenalo to že je poslouchala na slovo. I když za její ne poslušnost, dostala několik ran, vždy se postavila na nohy. Jenže tohle její chování nastalo po smrti její matky. Artera byla drzá, všechno měla u zadní části těla. Pro ni byl jen lov a hledání svého otce. Však sama i trochu věděla, že když jde do tuhého, tak radši je poslušný pejsek, který půjde ulovit i svoji krev, kvůli případné odměně. Ale jinak se snažila ukázat to že i rudý mají práva.

Artera se narodila jako jediné dítě Marii. Marie ji vychovávala celá léta sama, jelikož její přítel Connor ji opustil. I když vlastně ne tak úplně opustil. Connor si užíval v mládí a ona to věděla. Proto, kdyz zjistila že je těhotná tak zmizela. Své malé Arter říkala vždy pravdu a ona ji to za zlé neměla. Však vždy si přála najít svého otce. Chtěla vědět jaký je a chtěla, aby byl v jejím životě.

Její matka byla švadlena, ale to byla věc co Arteru nebavila. Místo toho seděla každý den u okna a pozorovala lovce jak odcházejí a přicházejí se zvířaty. Její matka to viděla a proto se rozhodla že ji nechá aby se učila být lovec. Nechtěla ji nutit do něčeho co nechce a proto pro ni dělala vždy to nejlepší. Arterii bylo patnáct let, kdy její matka podlehla těžké nemoci. To ji na několik měsíců zlomilo a ona si myslela, že už nemá pro co žít. Když uklízela věci po matce, našla u ní diář, kam si zapisovala všechny věci i to než se Artera narodila. Zjistila tam díky tomu jméno svého otce a tak začala používat i jeho příjmení. Začala proto sloužit jako lovec pro stříbrné, což jí lezlo na nervy, ale peníze potřebovala. Díky tomu se dozvěděla o odboji, který vede žena jménem Athena a muž jménem Connor. Tajné doufala že to je její otec a proto se vydala přímo k nim aby odhalila zda je to vážně její otec.