Silver Elite

Hráč: Vanilla

Allari Iral • Žena • 24 let


Rodina:

Otec - Kalath Iral

Matka - Velanne Samos

Mladší sestry - Andromeda Iral, Josephine Iral (mrtvá)

Teta - Aeryn Iral

Bratranci / sestřenice - Victor a Ivy Iral, Oliver, Caleb a Lyanna Samos


Povaha:

Prvorozené dítě ze spojení rodu Iralů a Samosů. Údajně dokonalá holčička, kterou jednoho dne dobře provdají a ona svým milovaným rodičům dá plno vnoučat, které jim budou přinášet samou radost.

Slova jako by vytržená z nějaké krásné pohádky, nádherná princezna která si jednoho dne vezme svou osudovou lásku a budou spolu žít šťastně až do konce. Kdyby Allinini rodiče tušili, co se z ní jednoho dne stane, pravděpodobně by si jí matka vyřízla z dělohy. Sotva se naučila chodit, už dělala bordel, co jí přišlo pod ruku, to nekompromisně rozbila. Vázu, talíře, drahé šperky, bylo jí to jedno, pokud se jí to nelíbilo, jednoduše to nevydrželo. Když její matka znovu otěhotněla, poslala Allari k její tetě Aeryn, s myšlenkou že zkrotí její povahu. To ale byl špatný krok, Allari se od své tety vrátila až dva roky poté a cestu ke svým rodičům si už najít nedokázala, neakceptovala ani své dvě mladší sestry, dvojčata. Když bylo Allari dvanáct, v hlavě se jí zrodil poněkud pošetilý plán, jelikož si s Andromedou rozuměla nejvíce, a na její mladší dvojče žárlila, usmyslela si, že je rozdělí. Na trvalo. Už jako dvanáctiletá si tedy v jedné rudé vesnici koupila jed a přilila ho Josephine do čaje, ten měl účinek až za nějakou dobu, tudíž to ,,zdrcená" Allari svedla na rudou služku, která byla okamžitě popravena. Její matka ale tak nějak tušila, že za tím nebude přímo rudá a pro jistotu poslala Allari na frontu, znovu s myšlenkou, že tam se možná vybije.

Ani ne půl roku po jejím odjezdu se k ní přidala právě Andromeda, prozradila jí, že Josephine přímo nesnášela a v jednom kuse jí lezla na nervy, s tím se jí Allari svěřila, že to byla právě ona, kdo jí podal jed, toho dne mezi sebou sestry uzavřely jakési spojenectví. Vše dělaly pouze spolu a jak dospívaly, ohromná podoba a také pouhý dvouletý rozdíl vzbuzoval v ostatních dojem, že jsou právě ony dvojčata. Obě byly v boji jako jedno, vzájemně si hlídaly záda a na nepřátele se zásadně vrhaly společně. Co sestry na nějakou dobu rozdělilo, byla právě láska. Allari se zamilovala do Aleca Eagrieho, viděla cosi přitažlivého ve starším muži a začala se s ním scházet, již od začátku se ale Alec stýkal i s její sestrou. Když nemohl mít jednu, tak měl druhou. Allari na to brzo přišla, svou sestru od sebe odstřihla a aby se mu potažmo pomstila, začala se stýkat s Alecovým bratrem, Rhoinem. Rhoin jí nikdy nepřitahoval, sama ho neměla ráda už jen kvůli jeho příliš jemné povaze. Alec nakonec dal její sestře košem a oba se k sobě na nějakou dobu vrátili, i přesto Allari tušila, že jeho srdce není celé jenom její. I tak neměla čas to vyřešit, ona i s Andromedou byly stáhnuté z fronty a musely se vrátit domů. 

Allari s Andromedou nemluvila a ani nechtěla, jejich vztah se začal lepšit poté, co se Andromeda začala hádat s jejich matkou, Allari matku neměla ráda už dříve a nikdy nenašly společnou řeč. Matka jí jednoho dne oznámila, že jí nechá provdat, to ale Allari nehodlala akceptovat, klíč od jejího srdce měl stále Alec Eagrie, a aby dala matce jasně najevo svůj nesouhlas, otrávila jí psa, a dokonce se k tomu veřejně přiznala, s doplněnými slovy, že pokud jí provdá, ona může být další. Matka svůj návrh na sňatek okamžitě stáhla a Allari tak dodalo sebevědomí to, že zastrašila samotnou magnetronku.

Sama se prozatím nehodlá vázat, tak nějak doufá, že se jednou sejde s Alecem a jejich vášeň znovu vzplane, ačkoliv čím déle je od něj odloučená, tím po něm stále méně prahne. S Andromedou se udobřila, no nezapomněla jí, že se tehdy tahala s mužem, kterého milovala, přesto její sestra zůstává jedním z mála lidí, kterým by nedokázala ublížit, už jen skrze to, že si vzájemně několikrát na frontě zachránily život.