Silver Royalty

Hráč: Nell

Alissa Calore • Žena • 21 let 


Rodina:

» Prarodiče - Darian Calore, Charlotte Iral (oba mrtvý)

» Rodiče - Calvin Calore, Felise Osanos (oba mrtvý)

» Nevlastní bratr - Jack Osanos

» Sestřenice a bratranci - Seraphine Calore, Dorian III. Calore, Callum Calore


Povaha:

Už od malička nosí jméno Calore neboli spalovač a pro někoho by se mohla myslet, že je z královské rodiny. Pravda není daleko od pravdy, ale je vzdálená od dnešní krále Doriana III. Dorianův děda Talon IV měl mladšího bratra Dariana, který byl dědečkem Alissy a proto jejich příbuzných vztah je tak blízký. Alissa se nenarodila v Archeonu jako ostatní Calore, který se narodili v královské městě, ale v přístavní zátoce. Bylo to důvodu, že jako jediný lord v Norte se přestěhoval k ženě, která pocházela z přístavní zátoce. Alissa nikdy nevadilo, že se narodila v královském městě mezi spalovače, ale mezi nymfy.

Někdy by neřekla, že mezi ohněm a vodou bude taková láska, až z toho může být tak krásná dívka jménem Alissa. Vzhledově vypadá jako nymf, který ovládá vodu, ale je to spalovač povahou. Oheň nikdy se chová v klidu a je to malý plamínek, který by někomu neublížil, ale... Z malého plamínku může být velký oheň, který dokáže pořádně udělat škody. Nějak tak má Alissa svoje chování, nikdy je tak milá jak ten malý plamínek, ale pak se dokáže pořádně rozzlobit a stává se velkým ohněm.

V přístavní zátoce byla ona její otec, který byli spalovači a vládli živlu oheň. Proto její otec byl jediný, kdo mohl naučit jak ovládnout svojí schopnost. Učit se mezi nymfy bylo lepší než někde jinde nebo Alissa zprvu svůj oheň nedokázala ovládat a hodně krát se stalo, že sídlo začalo hořet, nebýt její matky, která okamžitě oheň zastavila, tak by možná žili někde na ulici. Alissa měla ty nejlepší učitelé, aby jí naučili správné chování, jak správně chovat ve společnosti, jak správně komunikovat se staršími lordy v Nortě a mnoho další. Její otec a matka chtěli, aby jako příbuzná královské rodiny měla dospělosti dobré chování a sám král se nemusel stydět.

Alissa bylo čerstvě patnáct let, když její otec ležel na smrtelné posteli. Ne museli jí lhát, aby nevěděla, že otec byl pár měsíců těžce nemocen. Seděla na okraji postele a sledovala svého otce jak pomalu umírá. Otec posledních svých sil chtěl dát poslední narozeninový dárek, který byl zlatý přívěsek. Ano byl to zlatý přívěsek, ale měl sobě sílu oheň. Každý spalovač potřeboval mít svůj zdroj, aby mohl vytvořit oheň a pomocí toho přívěsku mohla tvořit svůj oheň. Když jí to po dal do její rukou, tak jeho duše odešla mezi mrtvými. Několik dnů byla Alissa zavřená ve svém pokoji a truchlila

Kdo z její rodiny nebyl až smutný, že zemřel Alissa otec byla její matka. Možná tak dva nebo tři se našla tajnou lásku, který lord Osanos ano matka se zamilovala do vzdáleného příbuzného, ale někde nepíše, že by dva Osanosové by neměli být spolu. Neuteklo ani jeden měsíc od smrti otce, tak si vzala lorda Osanose. Lord Osanos se byl úplně jiný než její otec a když se přestěhoval se svou rodinou, tak Alissa byla úplně sama v sídle nymfů. Vztah mezi matkou, který byl předtím normální se stával víc záporný a nebylo by dne, kdyby se dvě nehádali. Lord Osanos jako nový pán domu se mu nelíbilo, že na matku řve a řve, že jí vyhodil z domu. Alissa měla jedinou možnost se vrátit do Archeonu, kde měla jedinou rodinu, která by jí vzali mezi sebe.

Ještě starý král Dorian II vzal Alissu mezi svá křídla a nabídnul domov v Archeonu. Moc dobře se v novém prostředí necítila. Bylo to pro ni něco jiného, více okolo ní skály služebné mohla mít více jídla o které si nemusela říkat a mnoho další věci. Pak si sama říkala, jestli královská rodina se na má líp, než stříbrný. Vztah s Dorian III současný král Norty má pozitivní vztah. Ne leze mu do jeho soukromí, každý žije svůj život v ohnivém paláci, zatímco Alissa dělá společnost ostatním slečnám společnost a občas princezně Seraphine, tak Doriana vidí jenom při nějaký akcích jako jsou plesy.

Poslední ples, který byl v zimě před rokem do Archeonu přijela její matka s jejím manželem lordem Osanosem. Snažila se udržovat ten milý úsměvem, že po několika letech opět vidí, ale sobě držela vztek za to, že ji tak vykopla. Možná to byla karma nebo jenom osud, když do paláce přišli rudý odboj a mezi mrtvými byla její matka a její manžel. Nebyla žádná lítost, že ji zemřela matka než u otce. Alissa má nevlastní bratra, který zůstal bez rodičů a jediný příbuzný od matky byla Alissa, která dostala toho malého na krk. Musela odjet zpět do přístavní zátoky, aby pořešila toho malého. Na štěstí byli rodiče od strany otce pořád naživu a tak mohla jim dát malého na starosti. V přístavní zátoce ji nic nedrželo, aby se vrátila do Archeonu.