Silver Elite

Hráč: Nell

Alec Eagrie • Muž • 35 let 


Rodina:

Otec - Zeke Eagrie

Matka - Christina Provos

Mladší sourozenci - Kane Eagrie, Rhoin Eagrie, Elisande Eagrie


Povaha:

Prvorozený syn Zeka Eagrie a Christiny Provos, podle matky ten nejlepší dítě na světě. Nemusela vidět do budoucnosti jako jasnozrak, že Alec bude ten nejlepší a to měla pravdu nebo v na frontě byl ten nejlepší voják. Dokázal během jedné vteřin zjistit pochyb nepřátele, který na něho zaútočil. Buď mohl útok úkryt nebo ho zabít, ale vždy bral cestu smrti a proto se rychle dostával vysoko, až k pozici generála.

Vrátím se zpět k jeho rodině, která není tak malá, aby jsem nepověděla o každým ním. Má dva mladší bratry a jednu sestru, která bohužel nevidí nebo si to pořád myslí. Kane a Rhoin jsou bratři, kteří bojovali po jeho boku a dělali mu takovou zálohu, kdyby něco neviděl. Nemá s nimi žádný problém a spíš více akceptuje, než zbytek rodiny a koho opravdu nesnáší je jeho sestra Elisande, která si nechala uzdravit zrak a jenom mu dělá ostudu. Co týče rodičů, tak je považuje za svoje rodiče a to je možná všechno, ale pravda že radši stojí na straně matky, která se rozhodla, že se bude rozvádět. Nediví se jí, když otec k ní choval hnusně a to vedlo k hádkám, ale za všechno mohla Elisande.

Na frontě byl od svých dvaceti letech do doby, než nastal mír a to pro něho byl velké zklamání, když už nemohl vyrazit meč do občana Jezer. Na frontě každý dnem viděl umírat tolik lidí, ale to nebylo pro něho to co by ho mohlo nechat spadnout na kolena. Byly to dvě Iralky, která měly být jeho oddílu. Prvně si myslel, že nějaký vyšší generál si udělal z něho srandu, ale jak se ukázalo, tak dobře uměly bojovat. Obě Iralky měly něco do sebe a během času se do nich zamiloval. Každá byla jiná, ale pro něho bylo těžké se rozhodnout jakou bude a proto udržuje vztah s oběma, ale otázkou je? Jakou si vezme za ženu.

Vždy se choval arogantně a to mu zůstalo dodnes, když dnes nemůžu ponižovat nové vojáky, které přišli do fronty, aby se stali pravým mužem. Tak ve společnosti v Archeonu nosí nos nahoru a získaná sláva z fronty mu to zjednodušila, aby si užíval slávu. Co opravdu nesnáší, když ho někdo nerespektuje jeho rozkazy, jestli je to nižší stříbrný nebo pouze rudý, tak dokáže ho potrestat, tak že pak ho prosí o smrt.