Aetius Laris
Větrolam

Nick: Hermit

Jméno: Aetius 

Rod: Laris

Pohlaví: Muž

Věk: 29

Rodina:
Julius Laris - otec

Amelia Osanos - matka (mrtvá)

Michael Laris - bratr (starší)

Cain a Castien Laris - bratranci

Povaha:

Aetia už od mala vychovávali k odpovědnosti po boku jeho bratra, to se ho však velmi nedotklo a často na hodinách svých učitelů chyběl, zatímco se jeho bratr pilně učil. Je pravda, že jakožto druhorozený měl větší volnost a nikdy ho nelákala politika a reprezentace rodu. Radši se věnoval boji (na jehož hodinách býval) a rvačkám, stejně jako později alkoholu a semtam i mužské společnosti. Jistě, vyzkoušel si vztah i s pár dívkami, ty ho však nepřitahovaly a brzo ho znudily.

Je poměrně roztěkaný, avšak ne takovým způsobem, že by se nedokázal dlouhodobě soustředit, když se opravdu snaží. Vzhledem k této vlastnosti je zvláštní, že právě on dokáže perfektně ovládat svou mimiku, tedy krom doby, kdy má vypito více než by bylo vhodné.

Nikdy mu na nikom moc nezáleželo, i když by se dalo říct, že s bratrem vycházel a měl ho i poměrně rád. Aby taky ne, když většinou alespoň částečně kryl jeho průšvihy.

Rudé nemá zrovna v lásce, ovšem nevraživost tam taky není. Jako mladší dokonce narazil na rudého služebného, se kterým měl krátký románek.

Co vyloženě nemá rád je politikaření a intriky.