Newblood

Hráč: Hermit

Aeron Chrysocyon • Muž • 20 let
 Kovář ve službách Zallerie Jacos


Rodina:

» Elen Winchester- matka, kořenářka (mrtvá)

» Samuel Chrysocyon- otec, voják (50)

» William Chrysocyon- bratr, nezaměstnán (17)


Povaha:

Tento muž se narodil do rodiny Rudých, kteří se o něj však starali celým svým srdcem a dávali mu všechnu lásku, co mohli. To se však změnilo v den, kdy se zjistilo, že je jeho matka nemocná a i přes léčitelské znalosti jak její, tak i ostatních, nakonec podlehla nemoci a zemřela, čtyři roky po narození Aeronova bratra. V té době to měli ještě těžší, a tak se Aeron začal potulovat po okolí. Ovšem kdykoli nebyl otec nablízku (což bylo hodně často, ) hlídal jak Aerona, tak Willa místní kovář, který začal oběma klučinům předávat své znalosti a snad i díky tomu se zocelilo nejen tělo každého z chlapců, ale hlavně duch Aerona, který u této profese i vydržel a později se rozhodl tuto činnost vykonávat, jako své živobytí.

Jak lidé, kteří s ním měli tu čest, mohli zjistit, jeho jazyk byl občas stejně ostrý jako čepele nožů, mečů a sekyr, kterým se ve své dílně věnoval nejvíce, avšak většinou jsou jeho nervy pevné jako z oceli, což ovšem povoluje, pokud se jedná o něco s jeho přáteli.

Mezi jeho největší slabiny patří právě jeho špatně strážené dobré srdce a různé druhy kovů, kterými si ho lze získat, když mu dáte nějaký ne zcela běžný, jako dar. Dobré srdce má však mnohé nevýhody i díky tomu, že už bylo párkrát nakřáplé díky zradě jednoho velmi dobrého přítele, který mu převzal dívku a pak odešel, z čehož plyne jeho obrovský strach z toho, že si někoho pustí moc blízko k tělu, což ovšem dokáže hodit za hlavu až moc unáhleně.

Jak to někdy vypadá, osobnost tohoto človíčka je odvozena od jeho činnosti a spojená s kovem, který má tak rád.