Silver Elite

Hráč: Lucy

Adeline Provos • Žena • 28 let 


Rodina:

» Otec - Tyrian Provos

» Matka - Cornelia Calore

» Mladší bratr - Maewol Provos


Povaha:

Adeline se narodila jako první dcerou Tyriana Provose a Cornelie Calore. Matka z královského rodu a otec jehož postavení jí nesahalo ani po kotníky Nedá se říci, že Adeline se narodila z láskyplného vztahu, spíše jako z donucení. Žili jako obyčejná šlechta i přes původ jejich matky, která se k rodině nerada hlásila. Nepocházela z hlavní větve tohoto rodu a byla si vědoma jejich zkaženosti. Tak moc se chtěla odpoutat, že byla Tyrianem donucena do předem domluveného sňatku. On jí miloval a proto se o ní hodlal postarat. Láska však nebyla opětovaná, dokud se nenarodila Adeline. Její matka se na svou dcerku upnula natolik, že jí začala rozmazlovat.

Adeline, i přes tolik pozornosti, které se jí dostávalo, nikdy nebyla tím rozmazleným spratkem. Narodila se poměrně tvrdohlavá a dala se považovat za génia. Dokonalé dítě, jehož inteligence přesahuje i jejich očekávání. Už od malička byla talentovaná jak na lekce teorie v podobě dějin, tak i na praktické věci. Oba dva rodiče na ní byli velice hrdí a dalo by se říci, že oproti ostatním rudým byla vychována opravdu v přepychu. Nejenom v peněžní hodnotě, ale i po té emocionální. Možná že to byl onen problém, proč se často utrhla ze řetězu. Od dětství milovala hry, líbily se jí pravidla, které se naučila při každé hře chytře obejít. Nikdy nehrála fér. Milovala kličky, přes které se dostala ke svému cíli. Nedá se však říct, že by v ní kolovala nějaká zlost a nepříjemná lstivost. Ve skutečnosti je velice milá a ráda se pobaví, pokud na ní někdo příjde a prohlídne její podbody, jenom se tomu usměje a sama tomu danému člověku složí poklonu. Dokáže si přiznat vlastní chyby a pokud se s někým dohaduje o pravdě, o které je přesvědčena, stojí si za tím. Tvrdohlavost se z ní nevytratila, za to smysl pro humor má opravdu různorodý. Někdy poměrně uštěpačný a sarkastický, ale v momentě kdy vidí že překročila hranice, je schopna se omluvit a vzít věci s klidem. Jedná se spíše o flegmatickou povahu. Není těžké jí něčím potěšit, za to je náročné jí vyvést z jejího klidu. Na všechno má odpověď, bez ohledu na zaskočenost. Vždy se snaží být několik kroků před daným jedincem, aby uměla reagovat. Proto se málo kdy stane, že by se něčemu divila, nebo byla překvapená.

Jakmile se jí narodil bratr, který je o osm let mladší, vytvořila si k němu zvláštní pouto, neboli cit. Starší sourozenci snad už zpravidla proklínají své mladší, vzhledem k tomu že pozornost rodiny a rodu se přemístí na toho nejmladšího. Jí to ale vyhovovalo. Měla možnost být sama, vychovat se tím, jak vnímala svět. Líbilo se jí být svým pánem, bez toho, aniž by jí stále někdo stál za zády a dýchal za krk. Svého bratra milovala a vždy ho ochraňovala. Zatímco ona dělala své kroky chytře a s rozvahou, její bratr byl pravým opakem. Byl roztěkaný a hyperaktivní, takže se často namočil do nějakého průšvihu. Jakmile začal dosahovat dospělejšího věku, začal se vtírat do rodiny Calore a prohlašovat že je královské krve. Nikdy nebyl tak ohodnocen jako Adeline, neměl tolik talentu, za to byl přímo přehlcen schopností milovat. Ona sama nevěděla, jaký vztah k ní její bratr drží, ale byla si jistá tím že věděl, že ona při něm vždy bude stát a chránit ho. Zastala se ho, uklidnila a on vždy dbal jenom na ní. Období vzdoru naprosto ignoroval své rodiče a proto kolikrát vyšel z matčiny pracovny s nepatrnými popáleninami. Byl to zkrátka rebel a v očích Adeline roztomilý puberťák. I když na ní kolikrát nadával, ona jenom stála s rukami založenými na prsou a líbezně se usmívala. Dalo by se říci, že její bratr je pro ní slabinou. I přes to že nesouhlasí s jeho kroky a nějakými názory, nedá na něj dopustit.

Ve dvaceti letech odešla na frontu, kde působila v pozadí jako stratég a support těm, kteří se vrhali do předních linií. Byla v přítomností jednoho z Calorů, ke kterému si na bojišti utvořila zvláštní vztah. On jí zachránil, více než jednou a ona mu za to poskytla své zkušenosti ohledně strategických plánu. Jeho jméno bylo v historii zaznamenáno jako Cassius Calore. Po frontě s ním však už nikdy nepřišla do styku. Nerada vzpomíná na frontu. Tam se projevila jako mrcha, dokonalý příklad stříbrné s vyšší inteligencí, proti které není dobré zbrojit. Má tedy spoustu zkušeností z bojů a pokud by se jednalo o ochranu svých milovaných, je schopna přepnout na tu Adeline, která působila na frontě. Nemá toto svoje já moc v oblibě, nerada ubližuje lidem, pokud jí k tomu nedá někdo vyloženě důvod zbrojit. I bez své schopnosti je schopná se vypořádat s různými typy jedinců.

Co se týče obliby, tak k rudým moc pochopení nemá. Není vyloženě proti nim, pokud jí neprojeví nějaký způsob vzdoru nebo neslušnosti, ale snaží si je od těla držet dál. Když nemá zrovna svůj den a že ona je často i náladová, když to na ní příjde, nepříjde jí ani drzé jim uštědřit pár rýpavých poznámek. Momentálně svůj čas tráví hraním pokru a ne jednou vyhrála spoustu peněz. Naopak i přivedla svůj rod do období krachu, které však následně zažehnala svou vychytralostí. Je to její způsob zábavy, za který jí rodiče proklínají. Jejímu bratrovy se to líbí, protože ho jak jinak než zabezpečuje finančními hodnotami peněz, které vyhrává a bere je tak druhým. Pokud by byla věřící, zřejmě se po každé hře půjde vyzpovídat. Má ráda děti a občasným zlozvykem je kouření a popíjení alkoholu. K lidem se chová s úctou, ale snaží se to nepřehánět s formalitami. Nemá to ráda, když jí někdo vyká, připomíná jí to svůj vysoký věk, kdy je stále bez partnera a dítěte. Ne že by jí to nějak trápilo, ale i ona má chvilky, kdy by se ráda usadila a změnila nějakým způsobem svůj životní styl. K mužům chová určitý respekt, pokud ho jsou hodni. Přijdou jí roztomilý svou sílou, jak nepláčou a jak se snaží vždy vzít situaci do svých rukou. Je poměrně mateřský typ i vůči nim samotným. Pokud jí však někdo přiroste k srdci, stane se majetnickou a své milované si drží co nejblíž. Pokud vidí, že jí je někdo chce vzít, začne zbrojit v podobě krásné přetvářky a daného jedince se snaží šetrně zbavit.