Silver Elite

Hráč: Rice

Lucas Nolle • Muž • 26 let  


Rodina:

» Matka: Astrin Nornus (mrtvá)

» Otec: James A. Nolle

» Bratr, dvojče: Ervar Nolle

» Sestra: Evolet Nolle


Povaha:

Už z očí, pohledu a postoje tohoto muže, který vypadá o dost mladší, než ve skutečnosti je, se toho dá mnoho vyčíst. Jeho temné oči jsou věčně roztržité, nedokáže se soustředit na jednu věc po delší čas. Nikdy nevíte, jestli vás v tu chvíli vůbec poslouchá. Jeho tichý hlas zní vždy zasněně, vzdáleně, jako by tu ani fyzicky nebyl, nýbrž psychicky. Z toho také plyne, že je dosti zapomnětlivý. Často ztrácí své věci, někdy se úplně ztratí ve svých myšlenkách a pak se najde na úplně neznámém místě. Ještě se svým podprůměrným smyslem pro orientaci mu trvá dvakrát tolik času, než se někam dokope.

Avšak jemu to nevadí, je to velice klidný a vyrovnaný člověk, vůbec nic nehrotí, nikam nikdy nespěchá. Jeho pohled na svět je bezstarostný, skoro nic ho nerozčílí. Dokáže zachovat klid a soustředěnost i v těch nejhorších situacích a díky své přizpůsobivosti je všude spokojený. Na druhou stranu se neumí pro cokoliv nadchnout, nedokáže prožívat hluboké emoce, ani ve své vlastní rodině nedává najevo své city, pokud nějaké vůbec prožívá.

Co se týče lidských vztahů, v tomhle směru je trochu pomalejší. Nerozumí sarkasmu a ironii. Většina stříbrných si myslí, že ze sebe dělá dobrovolně blbečka, není to ale pravda, jednoduše tomu netouží porozumět. Nebude se pokaždé šťourat v každé vaší větě a hledat nějaký skrytý vyznám. Pokud mu tedy budete chtít něco naznačit, nedělejte to, řekněte mu to na rovinu. Ve společnosti stříbrných se tváří jako pravý gentleman, který se chová uctivě a slušně ke každému, lehký úsměv vždy přikovaný ke své tváři. Jeho vztah k rudým je dosti individuální, pokud mu rudý nezkříží cestu, nijak zvláště si ho nevšímá. Pokud se to ale stane, dokáže celou jeho rodinu vyvraždit bez jediné kapky soucitu.

Nikdo ale nedokáže popřít, že je to velice zdatný a talentovaný bojovník. Přeci jenom odešel na frontu když mu bylo pouhých šestnáct let a trénoval od té doby skoro každý den. Hbité reflexy, ostré smysly, hrubá síla a schopnost ovládat nespočet druhů zbraní ho dělají velmi nebezpečným soupeřem, i bez své schopnosti.